Doğukan İlaç - Pet İlaçları ve Sağlık Ürünleri

HAKKIMIZDA

Doğukan ilaç; 2011 yılında tamamen yerli sermaye ile aynı isimli şirketler grubunun veteriner sağlık ürünleri sektörüne yatırımı ile kurulmuştur. Yerli üretimin yanısıra dünyanın birçok ülkesinde veteriner hekimlerce kullanılan farklı endikasyonlardaki ürünlerin ruhsatlanarak hekimlerimizin kullanımına sunulması amacıyla yurtdışı üreticiler ile de işbirliği yapılmış, dünya ile aynı anda bu ürünlerin kullanımının sağlanması planlanmıştır.

Hali hazırda bu amaca uygun Chanelle Pharmaceuticals İrlanda, Bioveta A.s ve Bio Agens Research and Development Cek Cumhuriyeti ile işbirliklerimiz artarak devam etmektedir. 2018 yılında kendi ürünlerimizin depolanması ve satışı amacıyla Fermaport ismiyle veteriner ecza deposunun kurulması ile anlaşmalı depoların olmadığı bölgelerde kendi skalamızda bulunan pet saglık ürünlerinin hekimlerimize ulaştırılması da sağlanmıştır.

Misyon;
Veteriner saglık ürünlerinin çevre, hasta, hekim gibi tüm bileşenlerinin yakınen takibinin yapılarak özellikle gelişmiş ülke pazarlarındaki değişim ve gelişimin kendi ülkemize adapte edilmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyon;
Olası pazar büyüklüğüne bakılmaksızın hemen her endikasyonda veteriner hekim reçetesine tabi ürünleri hekimlerimizin kullanımına sunmak.